محیط زیست زنجان در آیینه رسانه ها
36528
1396/7/20 پنجشنبه فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان خبر داد کشف 4 قطعه کبک به انضمام یک قبضه سلاح شکاری در زنجان فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان گفت: در بازرسی از منزل دو شکارچی متخلف تعداد 4 قطعه کبک به انضمام یک قبضه سلاح شکاری تک لول و پنج عدد قفس ویژه نگهداری پرندگان وحشی کشف و ضبط شد.

سعید حقیقی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه ماموران یگان حفاظت محیط زیست به صورت 24 ساعته در مناطق حفاظت شده استان اقدام به گشت‌زنی می‌کنند، اظهار داشت: این افراد در صورت مشاهده موارد مشکوک با متخلفان برخورد می‌کنند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: در بازرسی از منزل دو شکارچی متخلف تعداد 4 قطعه کبک به انضمام یک قبضه سلاح شکاری تک لول و پنج عدد قفس ویژه نگهداری پرندگان وحشی کشف وضبط شده است.
حقیقی عنوان کرد: در این بازرسی که با حکم مقام محترم قضایی صورت گرفته بود دو تن از متخلفان به نام این شهرستان به دادگاه معرفی شدند.
وی با اشاره به اینکه متخلفان از بومیان روستاهای اطراف خرم‌دره بودند عنوان کرد: این هفتمین تخلف کشف شده توسط مامورین اجرایی واحد خرم‌دره در دو ماه گذشته است.
فرمانده یگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان اضافه کرد: عموم هم استانی‌ها می‌توانند به عنوان همیار محیط زیست این اداره را در برخورد با متخلفان این حوزه یاری کنند.
http://zanjan.farsnews.com
1396/07/20

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ