دستگیری دو فرد متخلف به جرم شکار قوچ ارمنی در ماهنشان

دستگیری دو فرد متخلف به جرم شکار قوچ ارمنی در ماهنشان

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماهنشان، گفت: روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ راس ساعت ۲۱ محیط بانان پناهگاه حیات وحش انگوران در حین گشت و کنترل منطقه سه فرد متخلف را در حین شکار قوچ وحشی در داخل منطقه( دربند بهستان ) مشاهده و موفق به دستگیری دو نفر از متخلفین شدند و یکی از متخلفین با تیراندازی به سمت محیط بانان متواری شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان، حسینعلی ملکی با بیان اینکه یکی از محیط بانان به صورت جزئی دچار مصدومیت بر اثر برخورد ترکش شده و خوشبختانه مشکل حادی نداشته و حال عمومی ایشان مساعد است، افزود: متخلف متواری شناسایی و مجوز دستگیری وی توسط مقامات قضایی شهرستان صادره شده و بزودی دستگیر خواهد شد.

وی ادامه داد: از متخلفین لاشه یک راس قوچ وحشی به همراه یک دستگاه پروژکتور، دو دستگاه چراغ قوه، یک قبضه چاقو و یک دستگاه دوربین چشمی کشف و ضبط گردید.

حسینعلی ملکی ضمن تشکر از زحمات محیط بانان منطقه که به صورت شبانه روزی از طبیعت و حیات وحش حفاظت می کنند، گفت: به متخلفین هشدار می دهیم که مرتکب تخلف نشود چرا که محیط بانان به صورت شبانه روزی در منطقه حضوردارند و با متخلفین برخورد لازم صورت می گیرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماهنشان در پایان افزود: دو فرد متخلف دستگیر شده جهت رسیدگی به تخلفات خود به مراجع قضایی شهرستان ماهنشان معرفی شدند.
نسخه قابل چاپ
بيشتر

شعار سال 1402:
« مهار تورم، رشد تولید »