.
 • کد خبر: a610770
 • معاون نظارت و پایش اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان زنجان:
  شهرک‌های صنعتی پسماندهای خود را به شهرداری‌ها تحویل می‌دهد
  معاون نظارت و پایش اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان زنجان گفت: شهرک‌های صنعتی پسماندهای خود را به شهرداری‌ها تحویل می‌دهد. 
 • 1398/3/27 دوشنبه2019-06-17T14:29:07+04:30.
 •  

  علی اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در سال گذشته آزمایشگاه مجهز به دستگاه مورد نیاز سنجش صنایع سنگین تامین شد که بر اساس آن کل صنایع سنگین سنجش شود. 

  این مسئول از خرید دستگاه سنجش امواج الکترومغناطیسی خبر داد و ادامه داد: با خرید این دستگاه پایش‌های منظمی را داشتیم که بر اساس آن دکل‌ها در برخی موارد در اماکن نامناسب تعبیه شده که بیش از 50 درصدشان مشکل استقرار دارد ولی از نظر شدت امواج مشکلی نداریم. 

  وی در رابطه با پسماند، افزود: سال قبل در رابطه با پسماند کارهای خوبی شده و بیش از ۵۰ درصد مطب‌ها پسماندها خود را به شرکت مورد نظر ارائه می‌دهد باید توجه داشت که در خصوص پسماندهای ویژه، خرید و فروش، حمل و نقل و استفاده از آن ممنوع است. 

  اسدی تصریح کرد: بحث رودخانه‌ها کارگروه مخاطرات رودخانه‌ها را تشکیل شده که اغلب مخاطرات در بحث پسماند عادی واحدهای بزرگ و واحدهای صنعتی بوده است، همچنین باید توجه داشت که شهرک‌های صنعتی پسماندهای خود را به شهرداری‌ها تحویل می‌دهند. 

  معاون نظارت و پایش اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان زنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر لیست صنایع مهم استان احصا شده و پایش‌ها به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود که در نتیجه آن در سال 96 تعداد 1509 پایش انجام شده و این مهم در سال قبل نسبت به سال 96 به میزان 67 درصد رشد داشته علاوه ‌بر آن صدور ابلاغ‌ها نیز در این حوزه در سال گذشته در مقایسه با 96 به میزان 57 درصد افزایش داشته است. 


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ