.
 • کد خبر: 9ecc0cd
 • رای قاضی برای 2 فرد متخلف در شهرستان خرمدره استان زنجان:
  600 ساعت پاکسازی طبیعت به دلیل تخلف زیست محیطی و بهداشتی  
  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمدره گفت: با رای قاضی دادگستری خرمدره 2  فرد به سبب تخلف زیست محیطی به پاکسازی طبیعت شهرستان خرمدره محکوم و رای صادره با نظارت محیط زیست شهرستان درحال انجام است  .
 • 1398/5/19 شنبه2019-08-10T14:25:51+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان زنجان توکل سلیمانی افزود: پرونده تخلف یک فرد متخلف در اوایل تیرماه به جرم سوزاندن لاستیک و ایجاد آلودگی هوا از سوی محیط زیست به دادگستری ارسال شده بود که با پیگیری های صورت گرفته از سوی دادگستری شهرستان به 300 ساعت پاکسازی طبیعت محکوم شده است.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمدره ادامه داد: همچنین یک فرد متخلف دیگر نیز در تیرماه سال جاری به جرم تهدید بهداشت عمومی که اقدام به تولید و توزیع گلاب غیر استاندارد می نمود که با همکاری محیط زیست و مرکز بهداشت شهرستان شناسایی و به مراجع قضایی معرفی گردید که با پیگیری های صورت گرفته به 300 ساعت پاکسازی طبیعت محکوم شد.

    وی ضمن تشکر از قاضی دادگستری خرمدره به سبب توجه به محیط زیست خاطر نشان کرد : بر اساس رای مقام محترم قضایی 600 ساعت پاکسازی طبیعت توسط دو فرد متخلف با نظارت محیط زیست شهرستان انجام خواهد شد.

   سلیمانی خاطر نشان کرد: هر متخلف روزانه 4 ساعت نسبت به پاکسازی حاشیه بزرگراهها، تفرجگاهها ، مراکز خدماتی، رودخانه ها و ... اقدام خواهند نمود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ