.
 • کد خبر: df9545c
 • کشف گوشت کل از منزل فرد متخلف در طارم زنجان
  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طارم گفت: روز گذشته با دریافت مجوز قضایی طی بازدید  از منزل فرد متخلف در روستای ده بهار شهرستان طارم مقداری گوشت کل شکار شده کشف و ضبط شد.
 • 1398/8/9 پنجشنبه2019-10-31T12:07:44+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان، غلامرضا عباسی افزود: در پی تماس تلفنی یکی از همیاران محیط زیست مبنی بر شکار یک راس کل توسط یک فرد متخلف، با دریافت مجوز قضایی بازدید از منزل، محیط بانان محیط زیست به همراه نیروهای پلیس امنیت اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان از منزل فرد متخلف بازدید و شکارچی متخلف بازداشت شد.

  وی ادامه داد: در بازدید از منزل فرد متخلف، مقداری گوشت و کله کل  به همراه یک قبضه سلاح قاچاق، یک قبضه سلاح مجاز، 23 تیر فشنگ، یکدستگاه دوربین چشمی و کمربند قطاری فشنگ کشف و ضبط شد.

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست طارم با بیان اینکه فرد متخلف یک روز قبل از دستگیری در ارتفاعات دربند ده بهار واقع در منطقه شکار ممنوع خرمنه سر اقدام به شکار نموده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری همیاران محیط زیست فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

  عباسی گفت: با کشف لاشه یک راس کل از منزل متخلف در مجموع سه فرد متخلف به جرم شکار سه راس کل و بز طی سال جاری در شهرستان طارم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده است.

  وی در پایان گفت: جریمه شکار کل و بز 100 میلیون ریال می باشد که  فرد متخلف می بایست نسبت به واریز آن اقدام نموده وعلاوه بر آن مقامات قضایی از جنبه عمومی جرم نیز مجازاتی برای متخلفین در نظر خواهند گرفت.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر