.
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: afe3495
 • پنج شکارچی متخلف در ابهر دستگیر شدند
  زنجان- ایرنا- رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: پنج متخلف شروع به شکار و حمل سلاح شکاری قاچاق توسط ماموران حفاظت محیط زیست در ابهر دستگیر شدند.
 • 1398/6/6 چهارشنبه2019-08-28T14:43:54+04:30.
 • محمدهادی کاظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان حفاظت میحط زیست این شهرستان در اراضی روستای امیرآباد از توابع بخش باغ حلی شهرستان سلطانیه، ۲ نفر متخلف شروع به شکار غیرمجاز را با یک قبضه سلاح ساچمه زنی ته پر دو لول و تعداد ۱۰ تیر فشنگ ساچمه دستگیر کردند.

  وی افزود: پرونده این متخلفان به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سلطانیه ارسال و این افراد به پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه شدند.

  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: همچنین در ماموریتی دیگر در اراضی روستای امیرآباد از توابع بخش باغ حلی شهرستان سلطانیه ، تعداد ۳ نفر متخلف شروع به شکار غیرمجاز و حمل سلاح قاچاق با یک قبضه سلاح ساچمه زنی ته پر دو لول غیرمجاز دستگیر شدند.

  وی یادآور شد: پرونده این افراد نیز تکمیل و به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سلطانیه ارسال و هر یک از متخلفان به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه به حساب محیط زیست محکوم شدند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ