.
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: afe3495
 • پنج شکارچی متخلف در ابهر دستگیر شدند
  زنجان- ایرنا- رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: پنج متخلف شروع به شکار و حمل سلاح شکاری قاچاق توسط ماموران حفاظت محیط زیست در ابهر دستگیر شدند.
 • 1398/6/6 چهارشنبه2019-08-28T14:43:54+04:30.
 • محمدهادی کاظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان حفاظت میحط زیست این شهرستان در اراضی روستای امیرآباد از توابع بخش باغ حلی شهرستان سلطانیه، ۲ نفر متخلف شروع به شکار غیرمجاز را با یک قبضه سلاح ساچمه زنی ته پر دو لول و تعداد ۱۰ تیر فشنگ ساچمه دستگیر کردند.

  وی افزود: پرونده این متخلفان به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سلطانیه ارسال و این افراد به پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه شدند.

  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: همچنین در ماموریتی دیگر در اراضی روستای امیرآباد از توابع بخش باغ حلی شهرستان سلطانیه ، تعداد ۳ نفر متخلف شروع به شکار غیرمجاز و حمل سلاح قاچاق با یک قبضه سلاح ساچمه زنی ته پر دو لول غیرمجاز دستگیر شدند.

  وی یادآور شد: پرونده این افراد نیز تکمیل و به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سلطانیه ارسال و هر یک از متخلفان به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه به حساب محیط زیست محکوم شدند.


  بيشتر
  نسخه قابل چاپ