.
اخبار استان
 • کد خبر: 4a18134
 • مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان:
  آب شرب زنجان فلزات سنگین ندارد
  زنجان-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با اشاره به اینکه فلزات سنگین در آب شرب استان زنجان وجود ندارد، گفت: سلامتی مردم برای این شرکت بسیار مهم است.
 • 1398/4/25 سه‌شنبه2019-07-16T13:08:41+04:30.
 • علیرضا جز قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توسعه و اجرای فاضلاب شهری در استان زنجان، افزود: تاکنون بیش از ۳۲.۷ کیلومتر در استان زنجان فاضلاب اجراشده است که ۹۲ درصد میزان کارکرد را نسبت به سال گذشته داریم و طی یک برنامه ۷ ساله حداقل میزان تحت پوشش شبکه فاضلاب در شهر زنجان را از ۳۲ درصد به بیش از ۷۵ درصد خواهیم رساند.

  وی اظهار کرد: خوشبختانه در استان زنجان استقبال مردم نسبت به اجرای طرح فاضلاب شهری بسیار خوب است.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان به اصلاح شبکه آب‌رسانی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: ۳۲.۵۰ کیلومتر اصلاح شبکه انجام شده که ۱۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دارد و ۱۳.۲ درصد هم توسعه شبکه داشتیم که دو درصد نسبت به سال گذشته رشد دارد.

  جز قاسمی بابیان اینکه حفظ کیفیت و بهداشت آب خط قرمز شرکت آب و فاضلاب شهری استان است، گفت: آزمایشگاه های لازم از کیفیت آب به جد توسط شرکت دنبال می‌شود.

  وی ابراز کرد: خوشبختانه مشکل فلزات سنگین در آب شرب استان زنجان نداریم و سلامتی مردم برای این شرکت بسیار مهم است.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان تصریح کرد: اجرای پروژه‌های مختلف برای تأمین آب سالم و بهداشتی به مشترکین از مهم‌ترین برنامه‌های اولویت‌دار شرکت آب و فاضلاب شهری است.

  جز قاسمی افزود: در استان زنجان ۲۱ شهر تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شهری هستند.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر