.
اخبار استان
 • کد خبر: 571d391
 • رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زنجان:
  آموزش کارکنان، مبنای رسیدن به توسعه است
  زنجان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان یک سازمان، رسیدن به توسعه بوده و در برگزاری این دوره‌ها تلاش تلاش می‌شود تا حرفه‌ای‌گری را آموزش و ترویج دهیم.
 • 1398/7/14 یکشنبه2019-10-06T13:39:20+03:30.
 • شهرام طهماسبی روز یکشنبه در دوره آموزشی کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تصریح کرد: شرط قرارگیری در مسیر توسعه، کسب آموزش‌های لازم و استفاده از تجربه‌های ارزشمند اساتید مربوطه است.

  وی اظهار داشت: نظام برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کشور باید به اندازه‌ای هوشمند شود که مسائل خود را بر دغدغه‌های اصلی متمرکز کرده و مسیر مشترکی برای رفع مشکلات و موانع طی کند.

  طهماسبی با بیان اینکه نوع و جنس مشکلات کشور در سطح پایین است، خاطرنشان کرد: اگر از زاویه دید بالاتری به مشکلات کشور نگاه شود با بسیاری از مسائل، مواجه نمی‌شویم.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: به دلیل کمبود آموزش‌ها، اهداف برنامه‌های توسعه‌ای را محقق و مسیر توسعه را هموار نکرده‌ایم.

  وی افزود: حتی نتوانسته‌ایم به این باور برسیم که در راه توسعه باید در ابتدا انگاره‌های ذهنی خود را پالایش کنیم.

  طهماسبی با اشاره به برخی ناکارآمدی‌ها در نظام تصمیم‌گیری، اظهار داشت: در برخی جلسات، استدلال‌های منطقی با مبانی نظری دقیق، بازخورد مناسبی ندارد.

  وی ادامه داد: رویکردها به سمت عملیاتی شدن حرکت نکرده و با مبانی علمی و حرفه‌ای با آن‌ها برخورد نمی‌شود که این امر مستلزم بازنگری است.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر