.
اخبار استان
 • کد خبر: 571d391
 • رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زنجان:
  آموزش کارکنان، مبنای رسیدن به توسعه است
  زنجان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان یک سازمان، رسیدن به توسعه بوده و در برگزاری این دوره‌ها تلاش تلاش می‌شود تا حرفه‌ای‌گری را آموزش و ترویج دهیم.
 • 1398/7/14 يكشنبه2019-10-06T13:39:20+03:30.
 • شهرام طهماسبی روز یکشنبه در دوره آموزشی کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تصریح کرد: شرط قرارگیری در مسیر توسعه، کسب آموزش‌های لازم و استفاده از تجربه‌های ارزشمند اساتید مربوطه است.

  وی اظهار داشت: نظام برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کشور باید به اندازه‌ای هوشمند شود که مسائل خود را بر دغدغه‌های اصلی متمرکز کرده و مسیر مشترکی برای رفع مشکلات و موانع طی کند.

  طهماسبی با بیان اینکه نوع و جنس مشکلات کشور در سطح پایین است، خاطرنشان کرد: اگر از زاویه دید بالاتری به مشکلات کشور نگاه شود با بسیاری از مسائل، مواجه نمی‌شویم.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: به دلیل کمبود آموزش‌ها، اهداف برنامه‌های توسعه‌ای را محقق و مسیر توسعه را هموار نکرده‌ایم.

  وی افزود: حتی نتوانسته‌ایم به این باور برسیم که در راه توسعه باید در ابتدا انگاره‌های ذهنی خود را پالایش کنیم.

  طهماسبی با اشاره به برخی ناکارآمدی‌ها در نظام تصمیم‌گیری، اظهار داشت: در برخی جلسات، استدلال‌های منطقی با مبانی نظری دقیق، بازخورد مناسبی ندارد.

  وی ادامه داد: رویکردها به سمت عملیاتی شدن حرکت نکرده و با مبانی علمی و حرفه‌ای با آن‌ها برخورد نمی‌شود که این امر مستلزم بازنگری است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ